1. Dziękujemy serdecznie za pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji wielkopostnych. Szczególne podziękowanie adresujemy do księży spowiedników, pana Mirosława Kowalczyka, autorki plakatów informacyjnych, darczyńców rozmaitych produktów żywnościowych do kuchni, pań podejmujących kapłanów posiłkami, osób dziękujących księdzu rekolekcjoniście w imieniu całej parafii - i wszystkich zaangażowanych. Na naszej satysfakcji z owocu tych rekolekcji największym cieniem kładzie się nieobecność młodzieży. W pierwszym i trzecim spotkaniu uczestniczyło 2 naszych młodych parafian, a w drugim – 4.
    Rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej odbywać się będą od środy do piątku tym razem w kościele św. Rozalii.
  1. Zapraszamy do udziału w Gorzkich Żalach, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, w niedziele o godz. 16.30. Za udział w tym nabożeństwie w Polsce można uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  1. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia oraz 27. rocznica utworzenia Diecezji Elbląskiej.
  1. We wtorek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych.
  1. W piątek Droga Krzyżowa, tym razem w formie muzycznej w wykonaniu naszego parafialnego zespołu wokalno-instrumentalnego, rozpocznie się 15 minut wcześniej niż zazwyczaj, czyli o godz. 16.15.
  1. Módlmy się w intencji spowiedników, rekolekcjonistów i uczestników rekolekcji.