1. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości Triduum Paschalnego. Dziękujemy p. Mirosławowi Kowalczykowi, całej służbie liturgicznej zorganizowanej przez ks. Radosława, zespołowi muzycznemu, dekoratorom świątyni, strażakom OSP, ofiarodawcom. Naliczyliśmy w sumie ponad 40 osób, nie tylko z naszej parafii, które czynnie włączyły się w nasze świętowanie. Z pewnością żadna z nich nie nudziła się ani przez chwilę, a ślady ich zaangażowania wciąż w kościele podziwiamy.

1. Zapraszamy dziś ponownie do kościoła na godz. 15.00 czyli w Godzinie Miłosierdzia na wspólną modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski i naszej diecezji. Została przeniesiona z 23. IV ze względu na dni Oktawy Wielkanocnej, które są wyższe rangą od innych uroczystości.

1. W tym tygodniu rozpoczyna się maj, miesiąc, w którym szczególną cześć oddajemy Najświętszej Maryi Dziewicy. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w naszym kościele codziennie o g. 16.30.

1. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Z racji uroczystości kościelnej w najbliższy piątek nie obowiązuje post od potraw mięsnych.

1. W I piątek i w I sobotę od godz. 8.30 zanosimy chorym Komunię św.

1. W sobotę od godz. 16.10 odprawiamy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

1. Już teraz zapowiadamy, że najbliższe spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się 8. maja, w środę, o godz. 17.40 w kościele, a potem w sali katechetycznej.

1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.