1. Rodziców kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro o godz. 17.40 w sali katechetycznej.
  1. We wtorek o godz. 17.40 chcemy rozebrać dekorację świąteczną w kościele. Prosimy o pomoc.
  1. Rodziców dzieci I-komunijnych zapraszamy na spotkanie 8. maja, w środę, o godz. 17.40. Pierwsza część odbędzie się w kościele, a potem przejdziemy do sali katechetycznej.
  1. W piątek o godz. 17.40 w sali katechetycznej odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.