1. Dziękujemy osobom, które rozebrały instalację świąteczną w kościele. Z radością odnotowujemy udział 2 przedstawicielek młodzieży.
  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  1. Jutro o godz. 16.00 w Łęgowie odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.
  1. Rodziców kandydatów do bierzmowania ponownie zapraszamy na spotkanie jutro o godz. 17.40 w sali katechetycznej. Obecność wszystkich jest obowiązkowa.
  1. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania odbędzie się piątek o godz. 17.40 w sali katechetycznej.
  1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00 obchodzimy Rocznicę I Komunii św. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi świętej w tym tygodniu na godz. 16.15 według następującego porządku:
  • wtorek. - kl. IVa i IVb;
  • środa - kl. IVd i IVf;
  • czwartek - kl. IVc i IVe;

Prosimy usilnie rodziców, aby dopilnowali dobrego przygotowania dzieci do spowiedzi św. i odbycia jej w wyznaczonym terminie.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbieramy ofiary na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę specjalną.