1. W środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, i patrona Polski. Na Mszę św. zapraszamy na godz. 17.00.
  1. Zapraszamy „Domowników Boga” i tych, którzy odbyli ubiegłoroczne Seminarium Odnowy Wiary, a pragną podjąć stałą formację duchową dla odnowienia całej parafii, na spotkanie w czwartek bezpośrednio po Mszy św. w sali katechetycznej.
  1. Po wakacyjnej przerwie powracamy do odprawiania piątkowych Mszy św. z udziałem dzieci. W swej formule liturgia jest bardziej dostosowana do poziomu dziecka, oprawę liturgiczną przygotowują uczniowie klas VI, a muzyczną p. katecheta z zespołem wokalnym. Do udziału w tych Mszach św. zapraszamy wszystkie dzieci, a uczniowie klas III, którzy zamierzają w czerwcu przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św., uczestniczą w nich obowiązkowo w ramach przykościelnego przygotowania do przyjęcia tych sakramentów.
  1. Informacje dla młodzieży klas 1 szkół ponadpodstawowych chcącej rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie i zapisy we wtorek po Mszy wieczornej około 17.40.
  1. W czasie piątkowej Mszy św. zostaną pobłogosławione przybory szkolne.
  1. W przyszłym tygodniu przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy do puszki ofiary na utrzymane seminarium duchownego naszej diecezji. Choć jest to uczelnia wyższa, afiliowana do uniwersytetu w Olsztynie, to jednak nie korzysta z żadnych subwencji na funkcjonowanie. Zdana jest wyłącznie na ofiarność wiernych.
  1. Dziękujemy Parafianom za pomoc w przygotowaniu i wspólną modlitwę w dniu wczorajszym w akcji Polska pod Krzyżem.
  1. Zachęcamy do czytania najnowszych numerów Gościa NiedzielnegoNiedzieli.