1. Rodziców dzieci I-komunijnych zapraszamy na trzecie w tym roku przygotowania spotkanie jutro o g. 17.40 w kościele.
  1. Codziennie o godz. 16.30 modlimy się wspólnie za zmarłych poleconych naszej pamięci na kartkach wypominkowych.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Po Mszy św. o godz. 7.00 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
  1. Od przyszłej niedzieli pół godziny przed Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczynamy wypominki roczne. Jeśli ktoś chciałby dołączyć swoich Bliskich Zmarłych do tej modlitwy, niech wypisze ich imiona na specjalnych kartkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła. Można je donieść w tym tygodniu po Mszach św. do zakrystii, do kancelarii parafialnej bądź wrzucić do skrzynki na listy zamontowanej na drzwiach plebanii.
  1. Na stoliku są wyłożone także kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.