1. We wtorek po Mszy św. wieczornej czyli ok. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. Ponawiam prośbę o oferowanie rodzinnej i sąsiedzkiej pomocy w opiece nad dziećmi na czas nieobecności rodziców w związku ze spotkaniem.
  1. Powracamy do normalnych godzin urzędowania kancelarii parafialnej czyli we wtorki i czwartki od 15.30 do 16.30.
  1. W I sobotę lutego zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczynamy medytacją różańcową o godz. 16.10.
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, potocznie zwane „Matki Bożej Gromnicznej”. Msze święte poprzedzamy nabożeństwem błogosławieństwa świec (gromnic). Ponieważ jest to Dzień Życia Konsekrowanego, po Mszach św. przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszki ofiary na wsparcie dla zakonów klauzurowych.
  1. Dzieci I-komunijne wraz z rodzicami i opiekunami przychodzą w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00. Na zakończenie odbędzie się błogosławieństwo medalików oraz nabożeństwo eucharystyczne z osobistym aktem oddania się Panu Jezusowi.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu jeszcze w poniedziałek od godz. 15.30: ul. Parkowa oraz ul. Słowiańska 34 i 34a.
  1. Jeśli z jakichś powodów nie powiodło się nam dotarcie do jakiejś rodziny, a chciałaby, by pobłogosławić jej dom, prosimy uzgadniać z kapłanem dogodny termin do końca tego tygodnia.