1. Bardzo dziękujemy za każde gościnne przyjęcie w czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej, zwłaszcza za okraszone serdecznością poczęstunki w trosce o to, byśmy z ministrantami w drodze nie osłabli.
  1. Dziękujemy także za imienne ofiary składane na wymianę dachów na plebanii i sali katechetycznej, które są w stanie katastrofalnym.
  1. Dziś, w Dniu Życia Konsekrowanego, przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszki ofiary na utrzymanie zakonów klauzurowych.
  1. Dzieci I-komunijne wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 17.00. Na zakończenie odbędzie się błogosławieństwo medalików oraz nabożeństwo eucharystyczne z osobistym aktem oddania się Panu Jezusowi.
  1. Jutro po Mszach św. będzie można otrzymać specjalne indywidualne błogosławieństwo ku czci św. Błażeja, patrona w chorobach gardła.
  1. We środę obchodzimy wspomnienie św. Agaty. W tym dniu można błogosławić chleb ku czci patronki w zagrożeniu od pożarów.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zachęcamy do podejmowania nabożeństwa wynagradzającego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa czyli tzw. nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca.
  1. W sobotę od godz. 8.30 ks. Radosław zanosi swoim podopiecznym chorym Komunię św.
  1. W drugą niedzielę lutego prosimy o hojne ofiary na tacę specjalną, a przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy do puszki ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.