1. W ubiegłą niedzielę na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej zebraliśmy 321 zł. W imieniu moderatorów seminarium i alumnów składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Prosimy, aby jeszcze do przyszłej niedzieli przynosić do kościoła palmy, które nam posłużyły do uczczenia Chrystusa w procesji w ubiegłoroczną Niedzielę Męki Pańskiej. Z ich spalenia uzyskamy popiół do posypania głów na rozpoczynający się niebawem okres Wielkiego Postu.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.