1. Witamy w naszej parafii ks. prof. Jarosława Michalskiego, który poprowadzi dla nas rekolekcje wielkopostne. Zapewniamy go o wsparciu modlitewnym i życzymy dobrego samopoczucia pośród nas.
  1. Program rekolekcji wywieszony został w gablocie oraz zamieszczony w biuletynie i na naszej stronie internetowej.
  1. Jutro przybędą do nas spowiednicy z sąsiednich parafii. Zachęcamy gorąco, by chętnie korzystać z ich posługi w konfesjonałach.
  1. Z racji rekolekcji nie będzie w tym tygodniu żadnych grupowych spotkań formacyjnych.
  1. Kandydaci do bierzmowania przychodzą dziś na Mszę św. o godz. 11.00.
  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: w piątki o godz. 16.30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, natomiast w niedziele o godz. 16.30 Gorzkie Żale. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach w Polsce można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę specjalną. Dziękujemy też za imienne ofiary składane na wymianę dachów na plebanii i sali katechetycznej.

rekoWP2020 2