1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na wsparcie dla poszkodowanych w wyniku niedawnych licznych trzęsień ziemi w Chorwacji.
  1. Kończy się obchód corocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jutro przeżywamy święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00 i 17.00.
  1. Zapraszamy przedstawicieli rodzin katolickich do udziału w wieczornej Mszy św. o godz. 17.00 w następującym porządku:
    poniedziałek:, ul. Dworcowa, os. Korczaka 8;
    wtorek: os. Korczaka 1, 2, 3, 12;
    środa: os. Korczaka 4, 5, 7, 13;
    czwartek: os. Korczaka 6, 9, 10, 11;
    piątek: wszyscy, którzy z jakichś powodów nie mogli przybyć w odpowiednim terminie, a chcą prosić o błogosławieństwo dla swoich rodzin.
  1. Prosimy przynieść ze sobą naczyńka z wodą do pokropienia domów. Kapłan tę wodę pobłogosławi.
  1. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii składane na tacę bądź wpłacane bezpośrednio na konto bankowe.