1. W ubiegłą niedzielę na wsparcie dla ofiar trzęsień ziemi w Chorwacji zebraliśmy 891 zł, a dla misjonarzy polskich przy okazji błogosławieństwa kredy i kadzidła – 269 zł. Radosnym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
  1. Dziękujemy za udział w Mszach św., na które zapraszaliśmy przedstawicieli rodzin katolickich z poszczególnych rejonów naszej parafii. Dziękujemy też za wyrazy życzliwości okazywane swoim duszpasterzom zarówno ustnie jak i w formie pisemnej.
  1. We wtorek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Ponieważ w swojej treści nawiązuje ono do tajemnicy Bożego Narodzenia, wolno nam w tym dniu w czasie liturgii powrócić do śpiewu kolęd, z czego chętnie skorzystamy.
  2. W tym dniu czcimy Chrystusa Pana - Światłość świata (symbolizują to świece) i Jego Matkę pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu poprzedzamy nabożeństwem poświęcenia świec (gromnic). Na Msze św. zapraszamy o godz. 7.00, 11.00 i 17.00. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy do puszek ofiary na utrzymanie klasztorów klauzurowych.
  1. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Agaty. W tym dniu można błogosławić chleb ku jej czci. Przechowujemy go ze czcią na uproszenie ochrony przed pożarem, powodzią, utonięciem, chorobami.
  1. W I piątek i I sobotę lutego od godz. 8.30 zanosimy chorym Komunię św. Ze względu na szerzącą się zarazę wciąż obowiązuje zasada, że trzeba ponowić zaproszenie kapłana.
  1. W I sobotę od godz. 16.10 odprawiamy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Dziewicy.
  1. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii składane na tacę bądź wpłacane bezpośrednio na konto bankowe.