1. Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznych świąt paschalnych. Trzeba docenić to, że zarówno uroczysta liturgia, jak i świąteczna dekoracja kościoła, które cieszyły nasze oczy w najważniejsze święta chrześcijańskie, czy też całoroczna troska o estetykę świątyni i jej otoczenia są owocem bezinteresownego wysiłku wielu parafian (i nie tylko). Zapewniamy, że zgodnie z obietnicą daną przez Pana Jezusa, w dniu ostatecznej odpłaty nikt z nich nie pozostanie bez nagrody.
  1. Dziś o godz. 15.00 czyli w Godzinie Miłosierdzia odprawimy krótkie nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  1. W czwartek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. W kościele jest wciąż chłodno, więc prosimy pamiętać o ciepłym ubiorze.
  1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na wymianę dachów na plebanii i sali katechetycznej.
  1. kwietnia odbędzie się w kinie internetowym premierowy pokaz filmu „Wyrok na niewinnych” demaskującego metody aktywistów aborcyjnych wywierających presję na sędziów Sądu Najwyższego USA, którego wyrok umożliwił wymordowanie w majestacie prawa 62 mln nienarodzonych dzieci.
    Zainteresowanych zakupem za symboliczną kwotę kodu pozwalającego obejrzeć film zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
    Osoby, które ostatnio podjęły dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i podały swoje dane, otrzymają kod w prezencie.