1. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi dziś na Mszę św. o godz. 11.00; po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  1. Gościmy alumnów naszego seminarium duchownego. Przybyli, by przedstawić i rozprowadzać „Myślnik Klerycki” – redagowane i wydawane przez kleryków czasopismo, które dokumentuje życie wspólnoty seminaryjnej.
  1. W zakrystii można nabyć kod do publikowanego w kinie internetowym filmu fabularnego pt.: „Wyrok na niewinnych”. Więcej informacji znajdziemy na plakacie.
    Osoby, które ostatnio podjęły dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i podały swoje personalia, otrzymają kod w prezencie.
  1. W czwartek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. Rodzice przychodzą bez dzieci; tylko jeden rodzic od każdego dziecka. W kościele jest chłodno. Spotkanie potrwa niemal godzinę.
  1. Niektórzy z naszych parafian z powodu Covidu muszą przebywać w izolacji lub kwarantannie. Chcemy otoczyć ich modlitwą i zapraszamy do udziału w modlitewnym spotkaniu w piątek na zakończenie Mszy św. Zarówno Msza św., jak i nabożeństwo będą transmitowane w Internecie. Link do transmisji można znaleźć na naszej stronie internetowej, bądź otrzymać na smartfony, jeśli ktoś wyrazi takie pragnienie, np. przez sms.
  1. W I sobotę maja od godz. 16.10 odprawiamy nabożeństwo fatimskie.