1. Rozpoczął się czerwiec, miesiąc, w którym oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 16.30.
  1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu 2 razy: w poniedziałek na godz. 17.00 i w piątek na godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od godz. 8.30 ks. proboszcz odwiedza chorych z Najświętszym Sakramentem.
  1. Zachęcamy do odbycia spowiedzi św. w dniach poprzedzających I piątek, aby uniknąć kolejek i ryzyka, że nie zdążymy się porządnie i spokojnie wyspowiadać.
  1. W przyszłą niedzielę prosimy o hojne ofiary na nowe dachy na plebanii i sali katechetycznej. Obydwa przeciekają i nie nadają się do remontu.
  1. Już 30 lipca wyruszy na Jasną Górę piesza pielgrzymka z Prabut. Gorąco zachęcamy do udziału w tym pięknym wydarzeniu. Hasło tegorocznej pielgrzymki - Ciebie Boga wysławiamy, przypomina że każdy z nas, ma za co Panu Bogu dziękować i Go wychwalać. Mamy nadzieję, że również wielu naszych parafian, będzie chciało powiedzieć Bogu: „Dziękuję!”, poprzez udział w pielgrzymce. W gablocie można znaleźć dane kontaktowe do przewodnika grupy.