1. Dziś przy wyjściu z kościoła składamy do puszki ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy Bóg zapłać. W intencji dobroczyńców seminarium w każdy czwartek jest w nim odprawiana Msza św.
  1. W czwartek po Mszy św. w sali katechetycznej odbędzie się spotkanie „Domowników Boga”.
  1. W piątek oprawę liturgiczną Mszy św. z udziałem dzieci przygotowują uczniowie klas V, a o dobór śpiewów zadba p. katecheta z zespołem wokalnym. Do udziału w tych Mszach św. zapraszamy wszystkie dzieci, a uczniowie klas III, którzy zamierzają w czerwcu przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św., uczestniczą w nich obowiązkowo w ramach przykościelnego przygotowania do przyjęcia tych sakramentów.
  1. Zachęcamy do czytania najnowszych numerów Gościa NiedzielnegoNiedzieli.
  1. Planujemy zorganizować wyjazd do kina w Iławie dla parafian na film Legiony. Opowiada historię polaków żyjących pod trzema zaborami i ich walkę, by Polska znów pojawiła się na mapie Europy. Zapisy po Mszach w zakrystii do środy, koszt 30 złotych. Wyjazd w najbliższy piątek o 19.45 spod kościoła.