1. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Jutro po Mszy św. wieczornej chcemy usunąć dekorację świąteczną z kościoła. Prosimy o pomoc. Liczymy także na młodzież.
  1. W piątek w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu, a w sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku towarzyszy mu hasło: „Życzliwi bądźmy” (Dz 28,2). Zapraszamy do wytężonej modlitwy o uznanie przez Żydów w Jezusie Chrystusie, Jednorodzonym Synu Bożym, zapowiadanego przez proroków Mesjasza, a także o cud powrotu do jedności w wierze chrześcijan wszystkich wyznań.
  1. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    poniedziałek: ul. Iławska
    wtorek: ul. Św. Floriana, ul. Wiejska, ul. Sosnowa
    środa: ul. Kajki, ul. Prabucka
    czwartek: ul. Piastowska 40,36,34,41,35,33,29,27
    piątek: ul. Piastowska 25A,25,19B,19A,19,24,26, ul. Mickiewicza 9,3
    sobota: Różnowo (Prosimy sołtysa o zorganizowanie przewodników.)

Początek o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 9.00.

1. W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i czwartki od godz. 14.30 do 15.00, a bardzo pilne sprawy załatwić można także w soboty po Mszy św. wieczornej.
  1. Składamy Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę specjalną.