1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 16.30.
  1. Jutro obchodzimy 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła. Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty programowej, zwłaszcza z telewizji i rozgłośni niekomercyjnych, publicznych, aby przypomnieć sobie życie i utrwalić spuściznę duchową Świętego. Bóg nam go dał; ten dar zobowiązuje.
  1. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Łączymy ją z nabożeństwem majowym.
  1. W soboty maja po Mszy św. o godz. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy.
  1. Dziękujemy dobrym parafiankom, i nie tylko!, za świeże kwiaty przy ołtarzach i trud włożony w pielęgnację terenów zielonych i klombów kwiatowych przy kościele.
  1. Zachęcamy do czytania dostępnej prasy katolickiej. W dobie coraz bardziej szerzonego zamętu w dziedzinie moralności i informacji potrzeba nam szczególnie wyrazistych punktów orientacyjnych, aby dokonywać właściwych ocen moralnych tak osób jak i wydarzeń, a w konsekwencji także właściwych decyzji i wyborów życiowych. Takich punktów orientacyjnych dostarcza nam Ewangelia Jezusa Chrystusa zachowana i od wieków niezmiennie przekazywana przez Kościół.
    Dotarły do nas nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarność na utrzymanie parafii i za wszelkie oznaki życzliwości i troski, jakie są nam duszpasterzom w ostatnich tygodniach okazywane.