1. W tym tygodniu: we wtorek – wsp. bł. Honorata, czwartek – wsp. św. Teresy od Jezusa, piątek – wsp. św. Jadwigi Śląskiej, sobota – wsp. św. Ignacego.

2. W tym tygodniu Msze święte tylko o godzinie 17.00. Kancelaria czynna po Mszach św. wieczornych.

3. W październiku  zapraszamy na wspólny Różaniec: w dni powszednie o 16.30, a w niedziele o 8.30.

4. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do Mszy wieczornej. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu.

5. W czwartek, podczas nabożeństwa różańcowego dziękować będziemy za dzieło Żywego Różańca, przygotowując się do beatyfikacji jego założycielki – Sługi Bożej Pauliny Jaricot.

6. Również w czwartek po Mszy zapraszamy na krótkie nabożeństwo z okazji Dnia Modlitwy w Intencji Dzieci Utraconych.

7. W piątek na godzinę 15.00 zapraszamy do kaplicy bocznej, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Nasz kościół jest otwarty przez cały dzień dla chcących pomodlić się lub zwiedzających gości. Apelujemy o zachowanie ciszy w jego obrębie, kiedy są sprawowane nabożeństwa, szczególnie w piątki, kiedy w kaplicy bocznej trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. Planowana na 18 października wizytacja kanoniczna bpa Jacka Jezierskiego została przełożona na Uroczystość Chrystusa Króla.

10. Przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Młodzież z naszego miasta zbiera ofiary do skarbonek na program stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia dla uzdolnionej młodzieży.

11. Dziś taca specjalna, dziękujemy za złożone ofiary.

12. Na stoliku zostały wyłożone kartki na: wypominki, wypominki roczne i Msze za zmarłych, tak jak to było w poprzednich latach. Kartki składamy na tacę.

13. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego. Dziś z darmowym dodatkiem –  płytą z filmem pod tytułem „Ziemia Maryi”.