1. Ponieważ nie możemy w tym roku odprawić rekolekcji adwentowych, do środy włącznie zachowujemy porządek nabożeństw jak w dni powszednie czyli poranna Msza św. będzie odprawiona o godz. 7.00. Osoby, które zamówiły Msze św. wg porządku rekolekcyjnego, a nie pasuje im zmiana godziny, proszone są o zgłoszenie się jeszcze dzisiaj do zakrystii w celu uzgodnienia nowego terminu.
  1. Zamiast rekolekcji proponujemy w tym roku włączenie się formę wspólnego adwentowego czuwania. Obejmuje ono serię spotkań zapośrednictwem Internetu codziennie o g. 20.00. Dołączyć można przez uruchomienie linku, który znajduje się na stronie internetowej parafii.
  1. Pojutrze obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy. Na Msze św. zapraszamy o godz. 7.00 i 17.00.
  1. W Adwencie w dni powszednie odprawiamy o godz. 7.00 specjalne Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny, zwane roratami. Przychodzimy na nie z lampionami. Dzieci mogą wykonać je samodzielnie i te najładniejsze, przez nie wykonane, któregoś dnia, nie powiemy, kiedy, zostaną nagrodzone. Dzieci zapraszamy naroraty zwłaszcza, ale nie tylko, we wtorki i piątki.
  1. W przyszłą niedzielę prosimy o hojniejsze ofiary na tacę specjalną.
  1. Składamy Bóg zapłać wszystkim, którzy rozumieją trudną sytuację materialną naszej parafii, związaną z panującą zarazą, i starają się nas wspomagać przez dodatkowe ofiary składane na tacę, doskarbonek czy wprost na konto bankowe parafii.
  1. Caritas Diecezji Elbląskiej rozprowadza już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Możemy się w nie zaopatrzyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie akcji wakacyjnej dla dzieci. Natomiast ofiary składane przy okazji nabywania opłatków wigilijnych przeznaczamy na wymianę dachów na plebanii i sali katechetycznej.