1. Jutro po Mszy św. wieczornej czyli ok. 17.40 chcemy dekorować kościół na święta. Prosimy o pomoc.
  1. Bardzo dziękujemy Nadleśnictwu Susz za ofiarowane nam choinki. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy zatroszczyli się o ich pozyskanie i dostarczenie.
  1. Zachęcamy do udziału w ostatnich w tym roku roratach. Odprawiamy je do czwartku o godz. 7.00.
  1. Okazję do spowiedzi św. mamy przed Mszami św. i w niedziele w czasie Mszy św. Spowiedź odbywa się w kaplicy adoracyjnej.
  1. Zachęcamy gorąco, by wigilijny wieczór i wieczerzę przeżyć w duchu głęboko chrześcijańskim: z czytaniem Ewangelii i modlitwą przed posiłkiem, łamaniem się pobłogosławionym opłatkiem, śpiewem kolęd, rozmową i, co oczywiste, bez alkoholu.
  1. Na Mszę św. pasterską zapraszamy do Olbrachtowa w czwartek na godz. 22.00, a do kościoła parafialnego w tym roku wyjątkowo na godz. 22.30 lub o północy. Prosimy pamiętać o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego, aby tegoroczne Święta, choć tak bardzo inne, nie pozostały w naszej pamięci przede wszystkim jako dzień wybuchu zarazy w naszych rodzinach.
  1. W dniu Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Będą za to dodatkowe Msze św. o godz. 12.00 i 18.00.
  1. Z racji uroczystości kościelnej w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W 2. dzień Świąt nie będzie Mszy św. w Olbrachtowie. Poza tym wyjątkiem porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.