1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dużo czasu i wysiłku włożyli w udekorowanie naszej świątyni na święta, a Nadleśnictwu Susz za ofiarowane nam choinki.
  1. Wczoraj wsparliśmy Katolicki Uniwersytet Lubelski św. Jana Pawła II ofiarami w wysokości 243 zł. Bóg zapłać
  1. W czwartek po Mszy św. wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odprawimy nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne nazakończenie roku kalendarzowego 2020.
  1. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Ponieważ jest to uroczystość kościelna, nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Msze św. 1. stycznia będziemy odprawiali wg porządku niedzielnego, z jednym wyjątkiem: nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 7.00.
  1. W I piątek i I sobotę stycznia zanosimy chorym Komunię św. Wciąż obowiązuje zasada, że koniecznie trzeba ponowić zaproszenie kapłana i umówić się na konkretna godzinę.
  1. Okazję do spowiedzi św. mamy w dni powszednie przed Mszami św. i w niedziele w czasie Mszy św. Spowiedź odbywa się w kaplicy adoracyjnej.
  1. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy dopuszki ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej.