1. Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy św. o godzinie 11.00. Spotkanie jest dla grupy, która kontynuuje drugi rok przygotowania. Zapisy nowych kandydatów przeprowadzimy po wakacjach.
  1. Jutro obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła. Na Msze św. zapraszamy o godz. 7.00 i 17.00.
  1. We wtorek o godz. 17.45 w zakrystii można odebrać zamówione tuniki pierwszokomunijne.
  1. W okresie Wielkiego Postu uczestniczymy w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 16.30 odprawiamy Drogę Krzyżową, a w niedziele o godz. 16.30 w obecności wystawionego do adoracji Najświętszego Sakramentu - Gorzkie Żale.
    Za pobożny udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  1. Wobec nasilającej się w naszej Ojczyźnie kampanii wrogości wobec dzieci poczętych i ich matek proponujemy włączenie się w wielkopostne dzieło modlitwy w ich intencji. Osoby zainteresowane formą tej modlitwy i chętne do włączenia się w nią prosimy o pozostanie w kościele na kilka minut po zakończeniu Mszy św.
  1. Codziennie mamy sposobność do Spowiedzi św. Korzystajmy z tej Bożej łaski. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni przed Wielkanocą! Kapłani spowiadają w kaplicy bocznej w warunkach gwarantujących dyskrecję, za zamkniętymi drzwiami, z zachowaniem 2-metrowego odstępu, w maseczkach, w dni powszednie przed każdą Mszą św., aw niedziele także w jej trakcie. Ci, którzy mają trudności z uklęknięciem, mogą spowiadać się w klęczniku w postawie siedzącej. Można też prosić kapłanów o spowiedź poza ustalonymi terminami.