1. W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski i Diecezji Elbląskiej. Na Msze św. w tym dniu zapraszamy o godz. 7.00 i 17.00.
    Uroczystość kościelna znosi obowiązek zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

2. Dziś w kinie internetowym premierowy pokaz opartego na faktach filmu fabularnego pt.: „Wyrok na niewinnych”. Film, który już na etapie produkcji spotkał się z niebywałą agresją polityków, mediów, celebrytów , a nade wszystko środowisk wrogich dzieciom poczętym i ich matkom, demaskuje metody aktywistów aborcyjnych wywierających presję na sędziów Sądu Najwyższego USA, którego wyrok umożliwił wymordowanie w majestacie prawa ponad 62 mln nienarodzonych dzieci. Już same wydarzenia towarzyszące powstawaniu filmu dostarczyłyby materiału na kolejny sensacyjny obraz.
    Zainteresowanych zakupem za symboliczną kwotę kodu pozwalającego obejrzeć film zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
    Osoby, które ostatnio podjęły dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i podały swoje personalia, otrzymają kod w prezencie.