1. Dziś na zakończenie Mszy św. błogosławimy owoce, kwiaty i zioła ku czci Najświętszej Maryi Dziewicy.

2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła możemy się zaopatrzyć w tygodniki: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” z dodatkiem informującym o wydarzeniach z naszej diecezji .

3. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. w każdy wtorek o godz. 17.00 będzie sprawowana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.