1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszek ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin z małych miejscowości. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” otacza systematyczną opieką materialną i duchową 2000 młodych ludzi. Nasza diecezja może poszczycić się już ponad setką stypendystów.
  1. Na odmawianą w kościele modlitwę różańcową zapraszamy w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedziele o g. 8.30.
  1. Zapraszamy dzieci do udziału we Mszy św. w piątki o godzinie 17.00. Zaproszenie kierujemy do wszystkich dzieci, a te, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św., przychodzą na te Msze św. obowiązkowo. Liturgia jest przygotowana przez dzieci, oprawę muzyczną zapewnia zespół wokalny prowadzony przez p. Jacka Włodarskiego. Formuła liturgii jest dostosowana specjalnie do wrażliwości dziecięcej.
  1. W październiku pół godziny wcześniej czyli od 16.30 dzieci prowadzą modlitwę różańcową. W czasie Mszy św. w najbliższy piątek błogosławić będziemy różańce, nie tylko dzieciom, ale wszystkim, którzy je do błogosławieństwa przyniosą.
  1. Również w piątek młodzież naszej diecezji będzie odbywać swój dzień skupienia w naszym mieście i kościele. Początek o godz. 20.00. Szczytem tego spotkania będzie Eucharystia o godz. 23.30. Całość będzie transmitowana przez Internet; link do transmisji znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii. Szczegółowy plan został umieszczony także na tablicy ogłoszeń.