1. W ubiegłą niedzielę złożyliśmy do puszki 925 zł na spłatę energii elektrycznej zużytej do ogrzewania ławek w kościele. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o g. 16.30. W soboty maja po Mszy św. o g. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy.

3. Dziękujemy paniom z Instytutu Matki Bożej Życia - Dom apostolatu - za przybycie do nas z relikwiami bł. Marii Eugeniusza od Dzieciątka Jezus, karmelity bosego, oraz za przybliżenie nam jego postaci i duchowego dziedzictwa. Kościół wynosi na ołtarze chrześcijan, którzy mogą być nam przykładem w drodze do zbawienia, pochodzą z różnych środowisk, wykazali się różną wrażliwością na sprawy Boże, prowadzili różny tryb życia. Każdy z nas może wśród nich znaleźć pewnych przewodników ku życiu wiecznemu.

4. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00i 17.00.

5. W sobotę obchodzimy Święto św. Macieja, Apostoła.