13 czerwca 2010 - Jubileusz 25-lecia kapłaństwa Księdza Proboszcza

13 czerwca 2010 roku w uroczystość odpustową ku czci św. Antoniego świętowaliśmy srebrny jubileusz kapłaństwa naszego Księdza Proboszcza Jerzego Karwata. O godz. 13.00 została odprawiona uroczysta Msza św. odpustowo-jubileuszowa. Przybyło około 20 kapłanów oraz liczne tłumy wiernych, chcących wyrazić swoją życzliwość wobec Jubilata. Wśród delegacji składających życzenia nie zabrakło: przedstawicieli Parafian, Rady Parafialnej, zespołu muzycznego, Liturgicznej Służby Ołtarza, Katechetów, Żywego Różańca, młodzieży, przedstawicieli parafii w Łęgowie oraz z poprzedniej parafii Ks. Proboszcza - z Waplewa. W imieniu kapłanów życzenia złożył Ks. Ryszard Pasieka. Wśród zaproszonych gości był także Pan Burmistrz miasta i gminy Susz, który składając życzenia dziękował Księdzu Dziekanowi za Jego posługę na rzecz lokalnej społeczności.
       Głównym darem wszystkich Parafian jest ufundowana pielgrzymka do Ziemi Świętej, w której Ksiądz Proboszcz weźmie udział w październiku tego roku.
       Niech Pan Bóg obdarza naszego Jubilata swoją opieką i błogosławi w pracy kapłańskiej na rzecz naszej wspólnoty.