10 stycznia 2010 - Kolędowanie

Msza św. o godz. 11.00.
       Tłum dzieci, młodzieży i rodziców.
       Po ewangelii nie ma jak zwykle kazania, ale tym razem o narodzeniu Jezusa śpiewem opowiadały dzieci.

Tradycją naszej parafii staje się organizowany w styczniu koncert "Dzieci śpiewają Małemu Jezusowi". W tym roku mogliśmy posłuchać kolęd w wykonaniu dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Wszyscy wykonawcy przyjmowani oklaskami przez zgromadzonych wiernych, wykazali się dobrą znajomością kolęd bardziej i mniej popularnych. Nagrodzeni zostali słodkością i dyplomem potwierdzającym udział w koncercie.
       Dziękujemy wykonawcom, a także ich rodzicom za podtrzymywanie tradycji polskiego kolędowania.
       Oto lista wykonawców i kilka zdjęć z koncertu:
       Dominika Kozak, Kasia Popławska, Ola Tomczyk, Karolina Wisznicka, Magdalena Brzozowska, Julia i Amelia Dybich, Julia Krystek, Kamilka Dańczyszyn, Martyna Ostrowska, Julia Kęska, Adaś i Asia Niemirowicz, Julia Sosnowska, Magdalena Kawicka, Olek Trzciałkowski, Wiktoria Markuszewska, Wiktoria Smolarska, Patrycja Szczepińska. W kategorii młodzieżowej wystąpił duet: Piotr Gruszecki i Maciej Romanowski.