26 czerwca 2010 - Pielgrzymka do Warszawy

Każdego roku w czerwcu organizowana jest wycieczka, jako podsumowanie i zakończenie kolejnego etapu pracy duszpasterskiej. Biorą w niej udział przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych, którzy czynnie angażują się w życiu parafii. Tym razem pojechaliśmy do Warszawy dwoma autobusami; grupa była dość liczna 61 osób.
       Program był następujący:
       Wyjechaliśmy o godz. 4.30. O godz. 9.00 zatrzymaliśmy się przy kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu. Zwiedziliśmy muzeum bł. ks. Jerzego, wpisaliśmy się do księgo pamiątkowej, a o godz. 10.00 mieliśmy swoją prywatną Mszę św. w przy relikwiach Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie ucałowaliśmy relikwie nowego błogosławionego.

Następnie przejechaliśmy na Stare Miasto i tam rozpoczęło się Zwiedzanie Warszawy:

O godz. 14.00 zjedliśmy obiad w Domu Zakonnym Zgromadzenia Sług Jezusa i przejechaliśmy do ZOO (najbardziej na tę część wycieczki czekały dzieci).
       Około 19.00 wyjechaliśmy z Warszawy, a w Suszu na rynku zakończyliśmy wycieczkę około godz. 23.00. (Dziwna rzecz, w Warszawie niektórzy wydawali się już bardzo zmęczeni, a im bliżej domu, tym więcej sił wracało).
       Wspominać będziemy ten wyjazd długo. Zżyliśmy się jeszcze bardziej. To był fantastyczny dzień i czekamy na kolejny taki.