10 - 13 kwietnia 2011 - Rekolekcje wielkopostne 2011

W dniach 10 - 13 kwietnia 2011 wspólnota naszej parafii mogła uczestniczyć w duchowej odnowie.
       Rekolekcje poprowadził ks. Piotr Bryk - Diecezjalny Duszpasterz Akademicki i Rektor kościoła Bożego Ciała w Elblągu.
       Tematem wiodącym było uświadomienie sobie wielkiej miłości, którą Bóg obdarowuje człowieka. Bóg kocha każdego człowieka, świętego i grzesznika. Kocha bezwarunkowo. Nie kocha tylko jego grzechu.
       Bóg zapłać uczestniczącym za dar modlitwy i dobre przygotowanie do obchodów pamiątki naszego zbawienia.
       Na zakończenie rekolekcji te osoby, które miały takie życzenie przyjęły Chrystusa jako swojego Pana.
       Publikujemy akt zawierzenia. Może ktoś będzie miał życzenie indywidualnie zawierzyć Chrystusowi. Polecamy tę modlitwę: