RELACJA Z DOSTARCZENIA PACZKI DO RODZINY, KTÓRA ZOSTAŁA WYBRANA PRZEZ PARAFIĘ ŚW. ANTONIEGO W SUSZU


Czy chcieliby Państwo przekazać coś od siebie darczyńcy?
Chciałabym przekazać gorące życzenia, abyście byli szczęśliwi i zdrowi abyście nigdy nie zaznali braku bliskiej osoby. Jestem bardzo zadowolona z paczki serdecznie dziękuję.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Do Pani Barbary dotarliśmy około godziny 14 w sobotę. Nie mogłem wcześniej skontaktować się z rodziną w celu poinformowania o paczce, gdyż nie posiadają telefonu, dlatego nasz przyjazd był dla nich dużym zaskoczeniem. Zapukałem do drzwi otworzyła Pani Basia; na moje słowa, że przyjechałem z prezentem zaniemówiła i szybko wybiegła na podwórko, żeby odebrać paczkę. Kiedy otworzyły się drzwi bagażnika złapała się za głowę, zaczęła nas pytać czy to sen. Myślałam, że to tylko jedna paczka, a to aż tyle i to dla nas? Wspólnie z wolontariuszami wnieśliśmy paczki. Kiedy weszliśmy z ostatnią paczką (kuchenką gazową) Pani Basia zaczęła szybko ustawiać kartony, żeby tylko zmieściła się gazówka. Zapytałem Pani Basi czy jest zadowolona, nie odpowiedziała nic tylko z mężem zaczęli płakać, głośno płakać. Po chwili powiedziała "nie pamiętam kiedy płakałam ze szczęścia, naprawdę nie pamiętam". Po raz pierwszy w życiu dostałam coś, za co nie muszę płacić. I to aż tyle tego jest !! Tyle żywności, słodyczy, materiały budowlane i kuchenka gazowa to tak jakbyście mi sklep przynieśli. Zapytałem czy może chciałaby Pani Basia przekazać coś darczyńcom. Bez namysłu odpowiedziała. "Dziękuję, dziękuję za to, że sprawiliście, żebym znowu się uśmiechnęła. Jesteście Aniołami!!!. Chciałabym też życzyć Wesołych Świąt takich jak ja będę miała. I żebyście nigdy nie musieli zmagać się z bólem utraty dziecka. Jesteście kochani.


Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Chciałabym też życzyć Wesołych Świąt takich jak ja będę miała. I żebyście nigdy nie musieli zmagać się z bólem utraty dziecka. Jesteście kochani.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo dziękuję za wybranie rodziny i pomoc. Dzięki takiej pomocy, którą Państwo zaoferowaliście świat i święta dla tej rodziny stał się lepszy i wróciła u nich nadzieja w ludzi i dobro.

... powrót