IV Niedziela Zwykła
3 lutego 2013

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. W najbliższy wtorek, 5 lutego - wspomnienie świętej Agaty, męczennicy sycylijskiej. Podczas Mszy św. poświęcimy chleb, który za przyczyną świętej ma nas strzec od wszelkich wypadków i niebezpieczeństw.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Wspominamy ustanowienie Eucharystii i sakramentu kapłaństwa. Prosimy o powołania z naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, a ofiary składane podczas Mszy św. na tacę przeznaczone będą na fundusz ministrancki.

4. W najbliższy piątek 8 lutego o godz. 19.00 rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie. Zapraszamy zainteresowanych. Szczegóły na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.

5. W dalszym ciągu prosimy naszych parafian o określenie się i złożenie deklaracji, czy możemy liczyć na dobrowolne ofiary rodzinne na rzecz remontu i wymiany dachu. Chcemy mieć rozeznanie jaką kwotę jesteśmy w stanie wspólnymi siłami w tym roku uzbierać. Do przeprowadzenia prac musimy zebrać 160 tys. zł.

6. Wychodząc z kościoła można nabyć biuletyn parafialny "Drogi Światłości"

Niech Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece.