XXVII Niedziela Zwykła
6 października 2013

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 16.30.

2. Msze św., w naszej parafii są odprawiane o godzinie 7.00 i godzinie 17.00. Spowiedź codziennie 15 minut przed Mszą św. poranną i 30. minut przed Mszą św. wieczorną.

3. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

4. W czwartek po Mszy św., zapraszamy wszystkich którzy chcą pogłębić znajomość Pisma św., i modlić się Pismem Świętym.

5. Poszukujemy wolontariuszy do projektu SZLACHETNA PACZKA, szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.

6. Wraz z parafią sw. Rozalii organizujemy wyjazd dzieci i młodzieży do Aquaparku w Sopocie, wyjazd dnia 26.10 br o godzinie 8.00 powrót ok. godziny 16.00. Koszt 35 zł na drogę zabieramy kanapki. Zapisy w zakrystii.

7. W następną niedzielę będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski, ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na fundację im. Bł. Jana Pawła II.

8. Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary dla poszkodowanych z Syrii.

9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy 8.10. 2013 na godzinę 17.30 do Centrum Kultury na spotkanie z ks. Marcinem.

10. Parafia N.P.N.M.P w Iławie organizuje pielgrzymkę po najpiękniejszych miejscach Podlasia w dniach od 24 do 26. października szczegóły na plakacie.

11. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.