XI Niedziela w ciągu roku
16 czerwca 2013

1. Dobiegliśmy połowy czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy siebie: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem (byłam), ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego? Pan Jezus czeka na nas podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godzinie 16.30.

2. W miniony czwartek świętowaliśmy Odpust Parafialny św. Antoniego. Składamy serdeczne podziękowanie za dar modlitwy i obecność życzliwych parafian. Bóg zapłać za pomoc finansową i upieczone ciasta, aby godnie przyjąć kapłanów i przybyłych gości.

3. Jutro wspominamy św. brata Alberta Chmielowskiego, który odznaczał się heroiczną miłością bliźniego, dzieląc los z najuboższymi i pragnąc przywrócić im godność; to on uczył, że trzeba być "dobrym jak chleb". Podczas popołudniowej Mszy św. będziemy mogli ucałować jego relikwie.

4. Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej w sierpniu Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę. Prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

Zapowiedzi:
Andrzej Rafał Chodowiec, stan wolny, zam. par. św. Rozalii w Suszu
Judyta Kolczyńska, stan wolny, zam. par. tutejsza - zap. I

Sylwester Przednik, stan wolny, zam. par. św. Rozalii w Suszu
Aneta Cieślak, stan wolny, zam. par. tutejsza - zap. II

Jezu w Hostii utajony daj mi serce Swoje, daj,
Tyś mi jeden, ulubiony, Tyś mojego życia Raj.