XXXIII Niedziela Zwykła
17 listopada 2013

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostrę Karmelitankę Bosą, która podzieli się świadectwem swojego życia i będzie zbierała ofiary do puszki na ogrzewanie swojego klasztoru.

2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w uroczystości pogrzebowe; Radzie Miasta, Panu Burmistrzowi, policji, straży, leśnikom, harcerzom, służbie liturgicznej ołtarza, paniom, które upiekły ciasta.

3. Zapraszamy codziennie przez miesiąc listopad na wspólną modlitwę różańcową o godzinie 16.30 w intencji naszych zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach i na Mszę św., zbiorową za zmarłych o godzinie 17.00.

4. Od poniedziałku będziemy odprawiać Mszę św. gregoriańską w intencji Ks. Prałata Zbigniewa Nowaka.

5. W sobotę 23.11, br., zapraszamy na spotykanie Radę Parafialną na godzinę 18.00.

6. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii alumnów naszego seminarium, którzy po każdej Mszy św., będą rozprowadzali kalendarze.

7. W sobotę 23. listopada organizowany jest wyjazd do Katedry w Elblągu na zakończenie Roku Wiary, cena wyjazdu 20 zł, zapisy u księdza Marcina.

8. Msza św. w intencji Złotych Róż i Margaretek w sobotę o godzinie 15.00.

9. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.