XXV Niedziela w ciągu roku
22 września 2013

1. Msze św., w naszej parafii są odprawiane o godzinie 7.00 i godzinie 17.00. Spowiedź codziennie 15 minut przed Mszą św. poranną i 30. minut przed Mszą św. wieczorną.

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu codziennie po Mszy św., porannej. O godzinie 16.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego i schowanie Najświętszego Sakramentu.

3. W najbliższą środę wszystkich, którzy chcą śpiewem i graniem chwalić Pana Boga zapraszamy na spotkanie do Centrum Kultury Chrześcijańskiej na godzinę 18.00.

4. Rodziców których dzieci w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie w piątek na godzinę 17.45 do Centrum Kultury Chrześcijańskiej.

5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy 8.10. 2013 na godzinę 17.30 do Centrum Kultury Chrześcijańskiej na spotkanie z ks. Marcinem.

6. Od najbliższej soboty Msza św. wieczorna, będzie odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

7. W sobotę na godzinę 18.00 zapraszam wszystkich członków "Dekoratorni".

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Dorota Jaworska lat 60.