XXVI Niedziela w ciągu roku
29 września 2013

1. Msze św., w naszej parafii są odprawiane o godzinie 7.00 i godzinie 17.00. Spowiedź codziennie 15 minut przed Mszą św. poranną i 30. minut przed Mszą św. wieczorną.

2. W tym tygodniu Przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, w I czwartek zapraszamy na Mszę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, W I piątek zapraszamy do spowiedzi od godziny 16.00, Nabożeństwo I sobotnie rozpoczniemy o godzinie 16.00.

3. W następną niedzielę o godzinie 17.00 będzie liturgiczne w prowadzenie w funkcję administratora naszej parafii, ks. Dariusza Kułakowskiego, serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. W piątek przypada wspomnienie św. Franciszka uroczystość w Zanie Franciszkańskim. III zakon Franciszkański zaprasza na Mszę św. na godzinę 17.00.

5. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godzinie 16.30.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy 8.10. 2013 na godzinę 17.30 do Centrum Kultury Chrześcijańskiej na spotkanie z ks. Marcinem.

7. Od najbliższej soboty Msza św. wieczorna, będzie odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.