Niedziela Świętej Rodziny
29 grudnia 2013

1. We wtorek zapraszamy po Mszy świętej na nabożeństwo przebłagalne na koniec roku.

2. 1.01.2014r. Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki obecność na Mszy św obowiązkowa, nie będzie tego dnia Mszy o godzinie 7.00, pozostałe wg porządku niedzielnego.

3. Codziennie o godzinie 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek zapraszamy na modlitwę w intencji powołań z naszej parafii, w piątek spowiedź I piątkowa od godziny 16.30, księża nawiedzą swoich chorych: ks. Proboszcz od godziny 9.00, ks. Marcin od godziny 11.00. W sobotę na godzinę 16.00 zapraszamy na nabożeństwo -wynagradzające w I soboty miesiąca.

5. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską:

Prosimy by na wizytę duszpasterską były przygotowane krzyż, lichtarze i woda święcona.

6. Kancelaria parafialna w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki w godzinach 14.30 - 15.15.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

9. Schowanie Najświętszego Sakramentu w trakcie trwania kolędy, będzie tuż przed Mszą świętą, Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana bez udziału księdza.

10. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

11. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.