6 października 2013 - Wprowadzenie Proboszcza Ks. Dariusza Kułakowskiego

06 października 2013 r. podczas Mszy św. odprawianej o godz 17:00 przeżywaliśmy wprowadzenie na urząd administratora parafii i dziekana Księdza Dariusza Kułakowskiego.
Na tą doniosłą uroczystość licznie przybyli kapłani z dekanatu kwidzyńskiego w którym Ksiądz pracował poprzednio i z dekanatu suskiego a także władze gminy Susz, rodzina, przyjaciele i licznie zgromadzeni parafianie.
Słowo wprowadzające i homilię wygłosił Ks. Ignacy Najmowicz proboszcz Parafii św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie.
W imieniu władz miasta powitał Księdza Burmistrz Krzysztof Pietrzykowski a w imieniu parafian przedstawicielka Parafialnej Rady Duszpasterskiej Mirosława Oracka.
Nowo powołany Ksiądz Proboszcz podczas celebrowanej przez siebie Mszy świętej wobec zgromadzonych wygłosił wyznanie wiary i złożył przysięgę wierności, a na zakończenie Eucharystii udzielił wszystkim zgromadzonym uroczystego błogosławieństwa.

Kilka zdjęć z Wprowadzenia.