Pielgrzymka na LITWĘ

WIGRY - SEJNY - WILNO - TROKI -
KOWNO - ŚWIĘTA LIPKA

DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 5.45. Wyjazd o godz. 6.00. Przejazd nad jedno z najpiękniejszych jezior w Polsce - Wigry i krótkie zwiedzanie wspaniałego pokamedulskiego zespołu klasztornego. Przejazd do Sejn, jednej z najwspanialszych świątyń północnej Polski. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Wilnie.

DZIEŃ 2
Śniadanie, po którym spotkanie z przewodnikiem miejscowym i całodzienne zwiedzanie Wilna. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg do miejsca zakwaterowania. W Wilnie będziemy zwiedzać m. in.: kaplicę Matki Bożej w Ostrej Bramie, cerkiew przy Ostrej Bramie, Katedrę, kościoły: Św. Anny, Św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, Uniwersytet Wileński, Górę Trzech Krzyży, związane z życiem i twórczością A. Mickiewicza i J. Słowackiego.

DZIEŃ 3
Śniadanie, po którym uzupełniające zwiedzanie Wilna. Następnie przejazd do Trok - pierwszej stolicy Litwy, degustacja karaimskich "kybynów", zwiedzanie gotyckiego zamku oraz spacer nad jeziorem Galwe. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu w Wilnie.

DZIEŃ 4
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Kowna. Krótkie zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Zamek, Katedra, spacer Aleją Wolności. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Po drodze zatrzymamy się w Sanktuarium Maryjnym w Świętej Lipce. Pożegnalny obiad. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

Koszt: 800 PLN

Więcej informacji na temat pielgrzymki u ks. Marcina Rusieckiego
oraz pod nr tel. (55) 278 63 49.

Cena obejmuje:
a) Przejazd klimatyzowanym autokarem;
b) 3 noclegi w hotelu w Wilnie, zakwaterowanie w pokojach 2 os. z łazienkami;
c) Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad;
d) Opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie;
e) Ubezpieczenie: KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych
do 15000 EUR i NNW do 1300 EUR;
f) Podatek VAT.

Uwagi:
a) Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
b) Na wstępy do zwiedzanych obiektów i inne wydatki związane z realizacją programu należy przeznaczyć kwotę ok. 60 - 70 zł.
c) Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna ilość uczestników: 42 osoby.
d) Cena nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
3% wartości pielgrzymki (7,5% wraz z chorobami przewlekłymi).
e) Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 200 zł.

Warunki płatności:
Uczestnik wpłaca 200 zł zaliczki. Pozostałą cześć należności należy wpłacić 30 dni przed terminem rozpoczęcia pielgrzymki.

... powrót