Wniebowstąpienie Pańskie
1 czerwca 2014

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania d o kapłaństwa w I piątek okazja do spowiedzi od 16.30, księża swoich chorych odwiedzą ks. proboszcz od godziny 9.00, ks. Marcin od godziny 11.00. W sobotę na godzinę 16.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

2. Trwa nowenna do Ducha Świętego a od 4.06 zapraszamy codziennie na nowennę do św. Antoniego.

3. Zapraszamy codziennie nabożeństwo czerwcowe na godzinę 16.30.

4. W następną niedzielę o godzinie 11.00 będzie rocznica I Komunii Świętej, spowiedź dla tych dzieci w sobotę po Mszy świętej.

5. Dzisiaj do puszek są zbierane ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej.

6. W następną niedzielę do puszek zbierać będziemy ofiary na rzecz powodzian na Bałkanach.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Bogdan Szczepański lat 57.