VIII Niedziela Zwykła
2 marca 2014

1. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o godzinie 7.00, 11.00 i 17.00. w środę popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy - powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i ilościowy - 3. posiłki w tym jeden do syta. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 16.30.

2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca w czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych od godziny 9.00. Ks. Marcin chorych odwiedzi w następny piątek 14.03 od godziny 11.00.

6. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.