III Niedziela Wielkanocna
4 maja 2014

1. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii siostry Benedyktynki, które podzielą się przeżywaniem wiary i będą zbierały ofiary do puszki.

2. W piątek 9.maja Gimnazjum w Suszu będzie obchodziło 10. Rocznicę nadania imienia "Kawalerii Polskiej" na uroczystą Mszę św. z ceremoniałem wojskowym w intencji wychowawców, personelu i wychowanków oraz dobrodziejów szkoły zapraszamy na godzinę 12.00.

3. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy uroczystość św. Stanisława - głównego patrona Polski.

4. Kandydaci do bierzmowania spotykają się na egzaminie przed bierzmowaniem w Centrum Kultury Chrześcijańskiej we wtorek, 6.05.2014 r. o godz. 18.00. Prosimy o wpłatę ofiary w wysokości 50 zł.

5. Zapraszamy codziennie nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę rowerową do Świętego Gaju dnia 10.05.2014 wyjazd o godzinie 10.00 powrót planowany około 21.00, tempo rodzinne, serdecznie zapraszamy by pomodlić się w miejscu męczeństwa św. Wojciecha. Wpisowe 5 zł zapisy u ks. Proboszcza.