Zesłanie Ducha ¦więtego
8 czerwca 2014

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30.

2. Trwa Nowenna do ¶w. Antoniego.

3. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za publiczne od¶piewanie lub recytację Hymnu do Ducha ¦więtego.

4. Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary dla poszkodowanych w czasie powodzi na Bałkanach.

5. W pi±tek odpust parafialny, kazanie na Mszy ¶w. odpustowej wygłosi ks. Przemysław Demski, w tym dniu też przynosimy białe lilie. Z racji odpustu na terenie naszej parafii nie obowi±zuje post.

6. S± wyłożone kartki z pro¶bami na nowennę do ¶w. Antoniego, któr± odprawiamy w każdy wtorek, intencje będ± odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza ¶w. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli ¶w. Antoniego.

7. W tym tygodniu s± jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
¦p. Zofia Kotańska lat 79,
¦p. Wanda Klepczyńska lat 93.

Szczę¶ć Boże!