I Niedziela Wielkiego Postu
9 marca 2014

1. Trwa Wielki Post zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 16.30.

2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.