IV Niedziela Wielkanocna
11 maja 2014

1. Gościmy w naszej parafii siostry Benedyktynki, które podzielą się przeżywaniem wiary i będą zbierały ofiary do puszki po każdej Mszy św.

2. W tym tygodniu w środę przypada święto św. Macieja Apostoła, w piątek św. Andrzeja Boboli a w sobotę przypada rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Elblągu.

3. Kandydaci do bierzmowania spotykają się na egzaminie przed bierzmowaniem w Centrum Kultury Chrześcijańskiej we wtorek, 12.05.2014 r. o godz. 18.00. Prosimy o wpłatę ofiary w wysokości 50 zł.

4. Zapraszamy codziennie nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

5. Osoby chętne zapraszamy na czuwanie nocne na pola Lednickie, wyjazd 7.06 o godzinie 8.00 koszt 100 zł.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Władysław Krynicki lat 79
Śp. Jadwiga Stawicka lat 65
Śp. Piotr Szagała lat 84.