Ogłoszenia parafialneOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
14 września 2014


1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na nasz dach.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

3. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

4. Od dzisiejszej niedzieli można nabyć w naszej parafii "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50 zł, serdecznie zapraszamy do nabywania tego tygodnika i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka.

5. W czwartek w święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski zapraszamy młodzież, która chce się przygotować do sakramentu bierzmowania do kościoła na godzinę 17.00.

6. W najblizszą środę wszystkich, którzy chcą śpiewać zapraszamy na próbę na godzinę 18.00 do salki.

7. W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które w tym roku katechetycznym przyjmą I Komunię Świętą.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Leszek Dybich, lat 65.
Śp. Eugenia Zakrzewska, lat 84.
Szczęść Boże!

archiwum ogłoszeń...