NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
15 czerwca 2014

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30.

2. W najbliższy Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze w naszym kościele będą odprawiane o godzinach 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 udamy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do 4. Ołtarzy. Procesja będzie się kończyła w kościele św. Rozalii, gdzie będzie odprawiona Msza św. W tym dniu mamy obowiązek bycia na Mszy świętej. Ołtarze tak jak co roku przygotowują: Parafia św. Antoniego, Leśnicy, Stow. Civitas Christiana, parafia św. Rozalii. Prosimy o udekorowanie domów.

3. W czwartek możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za publiczne odśpiewanie "Przed tak Wielkim Sakramentem"

4. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Oktawie Bożego Ciała, procesja w będzie zaraz po litanii do Serca Pana Jezusa.

5. Bardzo dziękuję za udział w odpuście parafialnym..

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Agnieszka Ulatowska lat 83.
Śp. Helena Smyk lat 74.