XXXIII Niedziela Zwykła
16 listopada 2014

1. Witamy w naszej wspólnocie Siostrę Beatryczę Karmelitankę Bosą, która po Mszy św., będzie zbierała ofiary na rzecz swojego zakonu.

2. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach, a o godzinie 17.00 odprawiamy Msze św. zbiorową w intencji zmarłych.

3. W następną niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla, którą kończy się rok kościelny.

4. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 4,50 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

5. W następną niedzielę ofiary które będziemy zbierali na tacę przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie.

6. Ks. Marcin organizuje wyjazd do Aquaparku 6.12.2014r., wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Marcinem koszt wyjazdu ok. 50 zł.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Genowefa Dybich, lat 77.